Hikvision DS-KIS202T Video Door Phone
Hikvision Four-Wire Analog Video Intercom Kit, Built-in omnidirectional microphone, 1 relay output, Four-wire, Built-in loudspeaker, Kit including DS-KB2411T-IM and DS-KH2220, 5-meter 4-wire cable, and other accessories.
Hikvision DS-KIS202T
| Door Station | |
| Resolution | 1920Â Ă— 1080 |
| Lens | 1/2.7″ CMOS |
| FOV | Horizontal: 66.2°,Vertical: 37.2° |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone |
| Audio output | Built-in loudspeaker |
| I/O output | 1 relay output |
| Four-wire | 1 four-wire interface (1-ch video input, 1-ch audio input/output, 1-ch power, supply, 1-ch grounding) |
| Power supply | 12 VDC |
| Power consumption | Max. 5W |
| Working temperature | -10° C to + 55° C (14° F to 131° F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | 128 mm × 42 mm × 24.8 mm |
| Indoor station | |
| Operation method | Physical button |
| Type | 7-inch colorful TFT LCD |
| Resolution | 800Â Ă— 480 |
| Audio input | Built- in omnidirectional microphone |
| Audio output | Built- in loudspeaker |
| Audio quality | Noise suppression and echo cancellation |
| Power supply | 12 VDC |
| Power consumption | ≤5 W |
| Working temperature | -10° C to + 55° C (14° F to 131° F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions (W × H × D) | 195.8 mm × 132.8 mm × 18.39  mm |
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
HIKVISION 2MP COLORVU OUTDOOR DS-2CE10DF0T-PF
Resolution
High quality imaging with 2 MP (1920 Ă— 1080) resolutionColorVu Camera
2 MP ColorVu Fixed Mini Bullet CameraWhite Light
Up to 20m white light distance for Bright Night ImagingFunction
Brightness, Mirror, Sharpness, Anti-Banding, Smart LightFrame Rate
1080p@25fpsSmart Features
Digital WDR, BLC, HLC, GlobalVideo Output Mode
Switchable TVI/AHD/CVI/CVBSProtection Level
IP67 WeatherproofHIKVISION 2MP DUAL LIGHT WITH AUDIO DS-2CE16D0T-LPFS
Dual Light Audio Camera
Hikvision DS-2CE16D0T-LPFS 2MP Dual Light Audio Fixed Mini Bullet CameraIR Range
Up to 25m IR distance for bright night imagingFrame Rate
TVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps AHD: 1080P@30fps, 1080P@25fpsWhite Light
Up to 20m white light distance for bright night imagingAudio
Built-in Microphone, Transmits audio over the coaxial cableProtection Level
Water and dust resistant (IP67)HIKVISION 2MP TURBO FIXED AUDIO DS-2CE16D0T-ITPFS
Resolution
2MP Audio Fixed Mini Bullet CameraIR Range
EXIR 2.0: advanced infrared technology with 25m IR distanceFrame Rate
TVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps AHD: 1080P@30fps, 1080P@25fpsSmart Features
DWDR, BLC, 2D-DNR, Day & Night with ICRAudio
Built-in Microphone, Transmits audio over the coaxial cableProtection Level
Water and dust resistant (IP67)HIKVISION 2MP TURBO HD INDOOR DS-2CE76D0T-EXIPF
HIKVISION 4 CHANNEL DVR 7104HGHI-K1
Hikvision DS-7104HGHI-K1 4 Ch 1080p Mini 1U H.265 DVR, H.265 pro+ compression, Encoding ability up to 1080p Lite @ 15 fps, 5 signals input adaptively (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP), 1-ch (up to 5-ch) IP Camera can be connected on Enhanced IP Mode, Audio Input/Output, Total Bandwidth: 64Mbps, 1 SATA interface (Up to 4 TB capacity for each disk), 12 VDC, 1.5 A.

Reviews
There are no reviews yet.